Galeri
Bahçeşehir Alçıpan Ustası

Bahçeşehir Alçıpan Ustası

                Değişim Dekorasyon ile değişime ve yeniliğe açık olmanın zamanı geldi. Günümüzde birbirinden farklı alçıpan çeşitleri ile en yeni modeller kullanarak, evlerinize ve iş yerlerinize güzellik kazandırıyoruz. Bunlar arasında elbette ki asma tavanlar yer alırken, bölme duvarlar, duvar kaplama, gergi tavan, ışıklandırma sistemlerinin göbeklerinde kullanılan kartonpiyerler, kapı kemerleri gibi pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlere, İstanbul’un neredeyse tüm noktalarında ulaşabilirsiniz. Web adresimiz üzerinden Bahçeşehir alçıpan ustası olarak da hizmet almamanız mümkün olurken, verdiğimiz hizmetler hakkında bazı detaylara şu şekilde yer verebiliriz.

Bahçeşehir asma tavan ustası

                Asma tavanlar genel olarak sadece modern bir görünüm kazanmak için tercih edilse de, aslında yine tercih edilen tavanların da farklı teknik özellikleri bulunuyor. Kullanılan bölgeye ya da amaca göre şu özelliklere göz atmanız mümkündür.

  • Isı yalıtımlı modeller
  • Ses yalıtımlı modeller
  • Kademeli asma tavan tasarımları
  • Spot ışıklandırmaya uygun modeller
  • Desenli ve işlemeli tasarımlar
  • Nem koruyucu, engelleyici modeller
  • Kolay temizlenebilir özellikler
  • Esnek yapılı asma tavanlar
  • Toz tutmaz özellikli ürünler

Bahçeşehir alçıpan ustası

Tüm bu özellikler, Bahçeşehir asma tavan ustası sayesinde sizlere uygun seçimler adına sunulmaktadır. Elbette ki hizmetlerden yararlanmadan önce ilk olarak yetkilimiz ile iletişime geçmeniz, karar verme sürecinizde sizlere yardımcı olabilecektir.

Bahçeşehir bölme duvar ustası

                Bölme duvarlar artık dar alanlarınızı daha verimli kullanmak adına yardımcı olacaktır. İş yerlerinizde yeni çalışma alanları oluşturmak, evlerinizde bir bölümü çalışma alanı yapmak için Bahçeşehir bölme duvar ustası ile görüşebilirsiniz. Böylelikle metrekare ölçülerini vererek, kullanılacak malzeme ve alçıpanların teknik özellikleri hakkında da bilgilendirmeler yaparak, fiyatlandırma isteyebilirsiniz. Ekonomik olan hizmetlerden yararlanabilmek için malzeme çeşitleri arasından sizlere uygun olanların temin edilmesini de talep ederek, daha uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bahçeşehir kartonpiyer ustası

                Kornişlerin gizlenmesi, kapı ve pencere kemerleri, avize göbekleri gibi çeşitlere sahip olan kartonpiyerler, farklı tasarımlara ve işlemelere sahip olurken, sade ve düz olarak da tercih edilebilir. Yine Bahçeşehir kartonpiyer ustası yeni yapılar için yardımcı olmasının yanı sıra tamir ve onarım hizmetlerinde de müşterilerini her zaman yanında olmaktadır.

              Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Alçıpan
 
Paylaş