Galeri
Avcılar Alçıpan Ustası

Avcılar Alçıpan Ustası

İnşaat sektörü giderek gelişmekte olan bir sektördür. Geçmiş ile kıyaslandığı zaman gözle görülebilir farklılıkları elde etmek için bu alanda uzman olmaya gerek yok. Gerek süre olarak gerek sağlamlık olarak gerek ise estetik olarak var olan bu farklar içerisine ev dekorasyonu da girmektedir. Ev dekorasyonu konusunun ön plana çıkmasındaki sebep ise insanların daha güzeli istemesi ve tercih etmesidir. Ev dekorasyonu alanında öne çıkan uygulamalardan bir tanesi alçıpanlardır. Tavalarınıza estetik bir hava katan alçıpanlar avcılar alçıpan ustasının elinden çıktığı zaman harika bir görüntü sizler ile buluşacak demektir.

Avcılar Asma Tavan Ustası

                Ev dekorasyonu konusunda ön plana çıkan uygulamalardan bir tanesi de asma tavanlardır. Asma tavanlar hem görsel hem de işlev olarak herkesin severek kullandığı bir uygulamadır. Şık bir aydınlatma sistemi ile kombin edildiği zaman ise ortaya çıkan görüntü görenleri hayran bırakacak ve herkesi kıskandıracak. Eviniz ve iş yeriniz için uygulamak istediğiniz asma tavan uygulamasını ise güvenilir ellere teslim etmek doğru bir tercih olacaktır. Asma tavan konusunda güvenilir bir el aradığınız zaman ise oklar sizi avcılar asma tavan ustasına götürecektir.

avcılar alçıpan asma tavan

Avcılar Bölme Duvar Ustası

                Ev dekorasyonu her zaman evinizin daha güzel görünmesi için değildir. Bazı zamanlar da evinizin kullanış biçimini değiştirmek ve kullanılabilirliğini arttırmak için uygulanır. Bu tarz bir uygulamaya örnek vermek gerek ise bölme duvar oldukça uygun bir örnek olabilir. Çok fazla göze hitap etmiyor gibi görünse de evinizin şeklini değiştirme yönü ile aslında içten içe gözünüze de hitap etmektedir. Bunun dışında asıl uygulama amacı ise evinizi şekil olarak istediğiniz konuma getirmektir. Bu işlem için ise aranan isim avcılar bölme duvar ustası olacaktır.

Avcılar Kartonpiyer Ustası

                Ev dekorasyonu konusunda akıllara gelen diğer bir şey ise kartonpiyerlerdir. Kartonpiyerler evinizde duvar ve tavan bağlantı noktalarını süslemek ile kalmayıp aynı zamanda kornişlerinizi de saklayarak daha hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Her dekorasyon konusunda olduğu gibi kartonpiyer konusunda da usta bir işe yani avcılar kartonpiyer ustasına ihtiyacınız vardır.

           HizmetlerimizSayfa Kategorisi: İstanbul Alçıpan
 
Paylaş