Galeri
Kartonpiyer

Kartonpiyer

                Her ne kadar eski yıllarda direkt olarak ağır alçılar kullanılarak, perde kenarlıkları tasarlanmış olsa da, artık günümüzde kullanılan kartonpiyer modeller ile bu işlemler hem daha kolay hem de daha ekonomik olmaktadır.

                Oturma odalarınız, salonlarınız, yatak odası ve diğer odalarınızda, pek çok farklı modele sahip olan çeşitlerden faydalanarak, mekânlarınıza yeni bir hava katabilirsiniz. Yine desen seçeneklerine göre klasik tasarımlar da mümkün olurken, evlerimizi yeni bir modern tasarıma uygun olarak da dizayn edebilirsiniz.

Kartonpiyer çeşitleri nelerdir?

                Kartonpiyer olarak, duvar seçimleri yapabilmenizde mümkün olurken, genel olarak pencere kenarlarında ve perde sistemlerinin gizlenmesinde kullanılmaktadır. Yine mutfak, salon bölmelerinde ya da diğer noktalarda kapı kemerleri olarak da tercih edilmektedir. Yine odalarınızda kullanılan lamba ve avizeler için göbek olarak kullanılırken, şık bir tasarımı ortaya koymaktadır. Böylelikle odalarınız, salon ve mutfaklarınızda daha şık görünümler elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Karton ya da alçı karışımlı

                Direkt olarak karton kâğıtlardan elde edilen, strafor gibi modeller olsa da, yine bunun yanı sıra içerisinde alçı karışımı olan modellere de ulaşabilirsiniz. İç dekorasyonun en önemli parçaları arasında yer alması ile günümüzün tercihleri arasında yer alıyor. Fiyatları da oldukça uygun olan İstanbul kartonpiyer modelleri için Değişim Dekorasyon kapsamında ürünlere ulaşabilir, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemeli tasarımlar

                Evinizde kullandığınız modeller klasik bir tasarıma sahip ise, işlemeli ve oymalı modeller arasından seçim yapabilmeniz mümkündür. Elbette ki yine boyama özellikleri bulunmasından dolayı da, üzerinde boyamaya uygun şeritler üzerine, mekânın renk uyumu sağlanarak bir seçim yapılabilmektedir.

Modeller ve iletişim bilgileri

                Her ne kadar görsellerden bu konu hakkında bilgi sahibi olabilseniz de, yine model ve ürün çeşitlerimize direkt olarak göz atmak için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde yer alan İletişim kategorisini kullanarak, firma yetkililerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle ekip ve ekipmanlarımız, montaj işlemleri, hakkında tüm bilgileri sizlere sunabilecektir. Sizlere ulaşabilmemiz için iletişim kategorisi üzerinden; gerekli bilgilerinizi ve telefon numaralarınızı girerek, bizlere iletmek istediğiniz mesajları not edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaşmasından sonra, müsait bir zaman da sizlere işlemler hakkında bilgiler gönderilecektir.

 Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
Paylaş