Galeri
Bölme Duvar

Alçıpan Bölme Duvar

                Günümüzde en güzel dekorasyon fikirleri müşterilerine sunulurken, elbette ki bunlar arasında, salon, yatak odası ve mutfak dekorasyonları bulunmaktadır. İlk olarak mekânın güzelleştirilmesi adına farklı fikirlere göz atılması mümkündür. Bunlar arasında yer alan bölme duvar, elbette ki alçıpan malzemeler kullanılarak dizayn edilmektedir. Böylelikle sizlere Değişim Dekorasyon olarak hizmetlerimizi sunarken, kaliteli olan alçı malzemelerimiz ile yeni oluşumlar ya da tamir ve onarım gibi hizmetler verebilmekteyiz.

Bölme duvar nedir?

                İlk olarak işletmemiz bünyesinde sizlere sunulan hizmetlerden birisi olan bölme duvar hakkında bilgiler verelim. Aslında, evinize, odalarınıza ya da mutfaklarınıza farklı bir hava katacak olan bir tasarımdır. Metal iskeletler ve alçı levhalar kullanılarak oluşturuluyor. Metal iskeletlerin her iki tarafında da vidalanmış olan alçı levhalar ile oluşturulmaktadır. Her ne kadar genel olarak, geniş bir alanı ofis haline getirmek ve herkese ayrı bölmeler yapmak için iş yerlerinde tercih edilse de, yine hastane ve bazı kurumlarda da tercih edilenler arasında yer alıyor. Yine evlerinizde de alüminyum, metal ve alçı levha birleşimi olan bu hizmetlere, İstanbul bölme duvar Değişim Dekorasyon yani bizler dahilinde ulaşabilirsiniz.

Gerekli malzemeler nelerdir?

                Genel olarak bu hizmetler arasında yer alan bölme duvar işlemlerinin uygulanması için, bazı ihtiyaç duyulan malzemeler bulunmaktadır. Bunlar arasında ise şu maddelere göz atmak mümkündür.

  • Alçı levha
  • Profiller
  • Delikli köşe profili
  • Ses yalıtım bantları
  • Dübel ve vidalar
  • Derz bantları
  • Derz dolgu alçısı
  • Yalıtım için diğer malzemeler

Yukarıda bahsettiğimiz malzemeler, bölme duvar oluşumu için yeterli olurken, elbette ki teknik ekip ve ekipman oldukça önemli bir yere sahiptir. Sizlere bu kapsamda hizmet vermek adına, çıraktan ustalığa adım adım çıkmış olan ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Böylelikle yıllardır sektörde hizmet veren ekip çalışanlarımız, bu konularda yeterli bilgi ve donanıma sahip olurken, hizmetlerin kaliteli bir şekilde gerçekleşebilmesi mümkün olmaktadır.

Onarım ve tamir hizmetleri

                Yine asma tavan, gergi tavan ya da kartonpiyer işlemleri için de onarım, tamir hizmetlerimiz bulunurken, bölme duvarlarınızda meydana gelen hasarlar, kırılmalar durumunda, Değişim Dekorasyon dahilinde bu hizmetlere ulaşabilirsiniz.Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
Paylaş