Galeri
Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan

                En yeni dekorasyon fikirleri arasında yer alan alçıpan çeşitleri, günümüzde evleriniz ve işyerleriniz için tercihe edebilecekleriniz arasında. Sizlerde bu modellerden faydalanarak, en güzel salon dekorasyon fikirlerine sahip olabilir, spot ışıklandırmalar ile birlikte asma tavan modellerine ulaşarak, Değişim Dekorasyon olarak bizlerden faydalanabilirsiniz.

Asma tavan nedir?

                İlk olarak müşterilerimizin bu konuda bilgi sahibi olması adına, asma tavan nedir ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verelim.

  • Bahsedilen ve Değişim Dekorasyon bünyesinde sizlere sunulan kaliteli alçı levhalar kullanılarak, farklı mimari yapı ve fikirler ön planda tutulacak şekilde uygulanan bir tavan tasarımı hizmeti olarak tanımlanabilir
  • Elbette ki farkı geometrik desenler ve modeller ile en yeni görünümler kazandırmak mümkündür
  • Asma tavanlarda, spiral modeller, kat kat çokgen modelleri, dairesel modeller tercihleriniz arasında yer alabilir.
  • Elbette ki ilk olarak, İstanbul asma tavan modelleri için bizler ile iletişime geçmeniz ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor
  • Eğer ki konu hakkında bilgi sahibiyseniz, ilk olarak internet aracılığı ile görsel bilgilere ulaşabilir, kendinize ve salonlarınıza, mutfak ya da yatak odalarına uygun asma tavan modellerine göz atarak, kendi fikirlerinizi de eklemeniz ile birlikte, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tamir ve onarım hizmeti

                Yine tüm alçıpan çeşitlerinde olduğu gibi, asma tavan hizmetlerimiz arasında da, tamir ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Bazı sebeplere bağlı olarak, kalitesiz alçı kullanımlarda, tavanlarda yıpranma, kırılma ve dökülme meydana gelebilmektedir. Tüm bu oluşumlar müşteri tarafından memnun kalınmayanlar arasında olurken, Değişim Dekorasyon hizmetlerimiz ile birlikte tamir ve onarım hizmetlerine de ulaşabilirsiniz.

İletişim adresimize ulaşın

                Ana sayfa üzerinde yer alan İletişim kategorisi altında, bizler ile iletişime geçebileceğiniz adresler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine sizlere verdiğimiz diğer hizmetler için web adresimiz üzerinde yer alan diğer kategorilere de göz atabilmeniz mümkündür. Bunlar ise aşağıda ki gibi yer alıyor.

  • Alçıpan
  • Asma tavan
  • Bölme duvar
  • Geri tavan
  • Kartonpiyer

Bu maddelerin her biri için bilgi alabilmek için uygun kategori altından sizlere sunduğumuz yazılara ulaşabilirsiniz. Böylelikle temel bilgilere ulaşmanız ile birlikte, diğer detaylı bilgileri ise firma yetkililerimiz ile görüşerek, fikir alışverişi yapabilirsiniz.Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
Paylaş