Galeri
Alçıpan

Alçıpan

                Salonlarınız, oturma odalarınız ya da mutfaklarınız için birbirinden farklı alçı levha modelimiz ile artık evlerinizde yeni bir tarz oluşturuyoruz. Değişim Dekorasyon olarak, hizmetlerimiz arasında;

 

 

 

  • Alçıpan
  • Asma tavan
  • Bölme duvar
  • Gergi tavan
  • Kartonpiyer çeşitleri yer almaktadır.

Evlerinizde yeni bir hava yansıtabilmek üzere, kaliteli alçıpan levhalar ile yeni tasarımlar sunmaktayız. Kısaca, kullanılan bu modeller hakkında bilgiler vererek sizlere yardımcı olalım.

Alçıpan nedir?

                Bildiğiniz gibi, duvar ya da asma tavan yapımı için kullanılan bu ürün, alçı malzemesinden imal edilmektedir. Her iki tarafı da kaliteli kâğıtlar ile kaplanmış olurken, uzun süreli kullanımlar için bu kalite elbette ki önemli bir yere sahip. Genel adı ile tanımlamak gerekirse, kartonlu alçı levha olarak halk dili ile karşılaşmanız mümkündür. Sizlere Değişim Dekorasyon olarak; Yıllardır işyerleriniz ve evleriniz için en yeni dekorasyon fikirleri ile yardımcı olabilmek üzere, deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetler vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz

                Sizlere verdiğimiz hizmetler olarak, İstanbul alçıpan ürünlerimiz ile yeniliğe ve değişime açık olmanızda yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz hizmetler elbette ki malzeme kalitesine önem verilirken, yine bunların yanı sıra işçilik kapsamında da kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Alçıpan ürünleri hakkında ise bazı detaylar şöyledir.

                Bölme duvarlar ve bunum yanı sıra diğer duvarlarınızda yeni mimari yapılar oluşturmak için tercih edilebilir. Elbette ki yine asma tavan konusunda oldukça fazla tercih edilen bu malzeme, spot ışıklandırmalar ile daha güzel bir oturma alanı oluştururken, müşterilerin tercihleri arasında yer alıyor.

                Her üründe malzeme kalitesi farklılık gösterirken, yine web adresimiz üzerinde yer alan iletişim adresleri dahilinde, fiyat ve hizmetlerde kullandığımız malzeme kalitelileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamir ve onarım hizmetleri

                Yeni yapılarda verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra, İstanbul alçıpan firmaları arasında elbette ki tamir ve onarım hizmetlerini de üstlenmekteyiz. Bu kapsamda yine asma tavanlar, duvar tasarımları ve yeni duvar oluşumları konusunda kullandığımız alçı malzemesi ile daha şık ve modern görünümler kazandırılırken, yine destek almak istediğiniz spot ışıklandırma bölmeleri hakkında da müşterilerimize fikirler sunarak, yardımcı olmaktayız.

 Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
Paylaş