Galeri
Ortaköy Alçıpan Ustası

Ortaköy Alçıpan Ustası

 

Yaşam alanlarımızı daha kullanışlı ve güzel bir hale dönüştürmek için dekorasyon çalışmaları önemli olmaktadır. Ev yada iş yerinizin dekorasyonunu farklı şekillerde yapmanız mümkündür ancak dekorasyon çalışmalarınızın tamamlanabilmesinde iç mekanınızın tavan kısmının da tamamlanması önemlidir. Bu doğrultuda alçıpan uygulaması, tavanınız için dekorasyon çalışması uygulanmasının en iyi seçeneklerinden birisidir. Rutubet sorunu olmayan, ses ve ısı yalıtım özelliği de gösteren alçıpan çalışması sayesinde iç mekanınız modern ve estetik bir görünüm kazanacaktır. Firma bünyemizde bulunan Ortaköy alçıpan ustası sizlere alçıpan uygulaması ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplamaya ve hizmet vermeye hazırdır.

Ortaköy Kartonpiyer Modelleri,Ortaköy Asma Tavan Modelleri
Ortaköy Asma Tavan Ustası

Asma tavan uygulaması oldukça zengin motif ve desen seçeneklerine sahip bir uygulamadır. Asma tavan sayesinde mekanınızın çok daha modern ve dekoratif olmasını sağlayabilirsiniz.  Asma tavan uygulaması beraberinde LED ışıklandırma sistemi ile de mekanınızın dekorasyonunun tamamlanacağını söyleyebiliriz. Görsel ve kalite olarak beklentilerinizin karşılanması, kaliteli malzeme kullanımı ile doğrudan orantılıdır. Bu doğrultuda Ortaköy asma tavan ustası firma bünyemizde sizlere hizmet vermektedir.
 

Ortaköy Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar uygulaması sayesinde geniş alanlarınız çok daha kullanışlı bir hale gelir. Bölme duvar uygulamasının alanında tam bilgili ve ehli bir Ortaköy bölme duvar ustası tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Bölme duvar uygulaması sonucunda uygulanan bölme duvarın mekanın geneli ile tam ölçüde olması ve görünüm olarak da beklentileri karşılaması önemlidir. Bu nedenle kaliteli malzeme kullanımı ve doğru bir işçilik gerekmektedir. Bu aşamada ustamız sahip olduğu tecrübe, bilgi, birikim doğrultusunda sizlerin beklentilerini karşılar.

 

Ortaköy Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer çok amaçlı olarak kullanılabilen dekoratif malzemelerdir. Oldukça fazla motif seçenekleri sizlere sunulur. Bu seçeneklerden mekanınız ve kendi beğeniniz doğrultusunda en uygun olanını tercih ederek, iç mekanınızın tavan kısımlarında kartonpiyer uygulaması gerçekleştirilebilir. Bu uygulama aynı zamanda iç mekanınızda görmek istemediğiniz kısımları gizlemek yada bir nevi perdelik olarak da kullanılır. Her koşulda mekanın dekorasyonunu tamamlayacağı kesindir. Ortaköy kartonpiyer ustası kaliteli malzeme ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

              Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş