Galeri
Nişantaşı Alçıpan Ustası

Nişantaşı Alçıpan Ustası

 

Alçıpan başarılı bir tavan dekorasyonu uygulamasıdır. Yaşadığınız iç mekanlarınız için dekorasyon çalışması yaptığınızda, bu çalışmayı tavan ile tamamlamak önemlidir. Bu aynı zamanda mekanınızın daha modern ve dekoratif bir tarza sahip olmasını sağlayacak uygulamadır. Kullanılan malzemeler sağlıklı olup, herhangi bir şekilde rutubet oluşumu söz konusu olmaz. Alçıpan çalışması sonucunda görsel olarak beklentilerinizin karşılanmasında ise kaliteli malzeme ve doğru işçilik önemli olmaktadır. İyi bir alçıpan çalışması aynı zamanda iç mekanınızın ısı ve ses yalıtım özelliğine sahip olmasını da sağlar. Bu anlamda güvenebileceğiniz ve  hizmet vermeye hazır Nişantaşı alçıpan ustası firma bünyemizde bulunmaktadır.

Nişantaşı Asma Tavan Modelleri,Nişantaşı Kartonpiyer  Modelleri
Nişantaşı Asma Tavan Ustası

Asma tavan farklı motif, görsel çalışma seçenekleri ile sizlere sunulur. Söz konusu iç mekan bir ev yada iş yeri olabilir, asma tavan her türlü iç mekan için uygun dekoratif seçeneklere sahiptir. Pek çok asma tavan uygulaması LED ışıklandırma ile gerçekleştirilir. Bu da asma tavanın çok daha etkili bir dekorasyon çalışması olmasını sağlayan aynı zamanda da mekana modern bir hava katan bir detaydır. Kaliteli malzeme asma tavan, tam donanımlı bir Nişantaşı asma tavan ustası sizlere hizmet vermeye hazırdır. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
 

Nişantaşı Bölme Duvar Ustası

Geniş ve büyük alanlarda, fazladan odaya ihtiyaç duyulduğunda yada bir oda yapılması gerektiğinde bölme duvar uygulaması önem arz eder. Bu durumda kullanılacak malzemenin rutubet oluşturmayan malzeme olması ve görsel olarak da mekana uygun olması gereklidir. Bu aşamada Nişantaşı bölme duvar ustası firma bünyemizde sizlere kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile hizmet vermeye hazırdır. Ustamız sizleri dinler ve beklentileriniz doğrultusunda bölme duvar uygulamasını gerçekleştirir.

 

Nişantaşı Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer daha çok iç mekanların tavan ile duvarın birleştiği köşede uygulanır. Dekoratif amaçlı uygulanan kartonpiyer aynı zamanda iç mekanın daha derli toplu, dekoratif ve modern görünmesini sağlar. Her ne kadar küçük bir ayrıntı olsa da, etkisi oldukça büyüktür. Nişantaşı kartonpiyer ustası kaliteli malzeme güvenilir işçilik ile zengin motif seçenekleri ile kartonpiyer uygulamasını gerçekleştirmektedir.

 

          Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş