Galeri
Levent Alçıpan Ustası

Levent Alçıpan Ustası

Alçıpan, alçı ve karton malzemelerin birleştirilmesi ile elde edilen dekoratif bir plakadır. Bu plaka çeşitli duvar çalışmalarında kullanılır ancak özellikle de iç mekanınızın tavanı için dekorasyon yapılmasını talep ediyorsanız, bu malzeme ile kaliteli ve görsel olarak da zengin bir dekorasyon çalışması gerçekleştirilir. İnsan sağlığına zararlı olmayan bileşenlere sahip aynı zamanda herhangi bir şekilde rutubet yada bakteri oluşumu söz konusu olmayacaktır. Tavan dekorasyonu ile iç mekanınızın dekorasyonunu tamamlamış olacaksınız. Alçıpan uygulaması hem ev hem de iş yerleri için uygulanabilir bir dekorasyon çalışması olup, güvenilir Levent alçıpan ustası ile kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile gerçekleştirilmektedir.

Levent Kartonpiyer Modelleri,Levent Alçıpan Asma Tavan Modelleri
Levent Asma Tavan Ustası

İç mekanınızın dekorasyon çalışmalarında asma tavan kesinlikle tercih edilebilmesi düşünülmesi gereken bir dekorasyon uygulamadır. Kaliteli malzemeden imal edilmiş ve başarılı bir işçilik ile uygulanmış bir asma tavan sizlere görsel olarak ve kullanışlık olarak beklentilerinizi karşılayacaktır. Asma tavan uygulama aşamasında Levent asma tavan ustası sizlere binlerce görsel seçeneği sunar ve tercihleriniz doğrultusunda asma tavan uygulaması belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir.
 

Levent Bölme Duvar Ustası

Büyük bir alana sahipsiniz ve bu alanı daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsunuz. Böyle bir durumda bölme duvar uygulaması beklentilerinizi karşılar. Nitekim bu uygulama sayesinde geniş alanınızda odalar oluşturmuş olursunuz. Bunun için kaliteli malzeme ve profesyonel işçilk anlayışı ile Levent bölme duvar ustası firma bünyemizde sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Levent Kartonpiyer Modelleri,Levent Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Levent Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer çalışmaları, iç mekanınızın dekorasyonunu tamamlayan önemli bir ayrıntı çalışmasıdır. Kartonpiyer uygulaması doğru ve kaliteli malzemeden gerçekleştirildiğinde görsel olarak oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar ve hiç bir şekilde rutubet oluşumuna da izin vermez. Bu aşamada firma bünyemizde bulunan Levent kartonpiyer ustası sizlere beklentilerinizi karşılayacak kalite ve görselliğe sahip kartonpiyer uygulamasını, belirleyeceğiniz gün ve saatte gerçekleştirmeye hazırdır. Hem kartonpiyer uygulaması hem de diğer tüm tavan dekorasyon uygulamaları için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hizmet seçeneklerimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz diğer tüm sorularınızı da sorabilirsiniz.

 

             Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş