Galeri
Merter Alçıpan Ustası

Merter Alçıpan Ustası

 

Alçıpan ile ev yada iş yerinizde iç mekanlarınızın tavan kısımlarını çok daha dekoratif olmasını sağlayabilirsiniz. Alçıpan uygulaması pek çok motif seçeneği ile gerçekleştirilebilir bir uygulamadır. Alçıpan malzemesi herhangi bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen bileşenleri içerir ve bu malzeme iç mekanınızın tavanına uygulandığında herhangi bir şekilde rutubet oluşması söz konusu değildir. Elbette bu aşamada kaliteli malzeme kullanımı ve doğru işçilik de önemlidir. Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak olan alçıpan uygulaması konusunda güvenilir ve her sorunun cevabını öğrenebileceğiniz bir Merter alçıpan ustası firma bünyemizde sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Merter Kartonpiyer Modelleri,Merter Alçıpan Asma Tavan Modelleri
Merter Asma Tavan Ustası

Asma tavan uygulamaları binlerce farklı görsel seçenek ile sizlere sunulur. Bu görsel seçeneklerden beğendiğiniz uygulama, ev yada iş yerinizdeki iç mekanınızın tavan kısmına uygulanır. Bu uygulama sonucunda iç mekanınızın dekoratif düzenini tamamlamış olursunuz. Asma tavan uygulaması aynı zamanda kaliteli malzeme ile gerçekleştirildiğinde ısı ve ses yalıtım özelliklerini de göstermektedir. Bu dekoratif uygulama aynı zamanda LED ışıklandırma sistemi ile modern bir dekoratif tarzı yansıtır. Asma tavan için güvenebileceğiniz Merter asma tavan ustası firmamız bünyesinde hizmet vermeye hazırdır.
 

Merter Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar uygulaması sayesinde geniş bir iç mekanı farklı amaçlar doğrultusunda odalar haline getirebilir ve böylelikle çok daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Merter bölme duvar ustası sizleri dinler ve sahip olduğunuz geniş alanı en uygun bir şekilde ölçülendirerek, kullanımınıza uygun bir hale getirir. Böylelikle çok daha kullanışlı bir alana sahip olursunuz.

 

Merter Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer uygulaması, çeşitli iç mekanlarda uygulanabilir bir uygulamadır. Hem dekoratif amaçlı hem de iç mekanın tavan kısımlarında görülmesi istenilmeyen kısımların gizlenilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Kartonpiyerin kaliteli malzeme ve doğru bir işçilik ile uygulanması, rutubet oluşumunun önüne geçilmesi ve görsel olarak da beklentilerinizin karşılanabilmesi açısından önemli olmaktadır. Bu aşamada güvenebileceğiniz bir Merter kartonpiyer ustası firma bünyemizde sizlere hizmet vermeye ve kartonpiyer uygulaması dahil tüm tavan dekorasyon çalışmaları konusundaki sorularınıza cevap vermeye de hazırdır. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

            Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş