Galeri
Göktürk Alçıpan Ustası

Göktürk Alçıpan Ustası

 

Yaşadığınız mekanda dekorasyon yapmak istediğinizde öncelikli olarak tavan dekorasyonundan başlamak iyi bir seçenektir. Tavanın rutubet yapmayacak özel bir malzemeden, dekoratif olarak şekillendirilmesi gerekir. Bunun için alçıpan uygulaması en iyi seçenektir. Alçıpan içeriğinde karton ve alçı bulunur. Pek çok farklı iç mekan için uygundur. Ev yada iş yerinizde alçıpan uygulaması ile tavanın daha dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz. Sağlığa zararlı olmayan bileşenler aynı zamanda rutubet ve zararlı bakteri oluşumunun önüne geçer. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı konusunda da beklentileri karşılar. Alçıpanın doğru malzeme, kaliteli bir işçilik ile uygulanması gereklidir. Bunun için Göktürk alçıpan ustası sizlere hizmet vermeye hazırdır.


Göktürk Asma Tavan Ustası

Asma tavan, alçıpan gibi uygulanabilen ancak çok daha dekoratif bir uygulamadır. Her türlü iç mekanlarda modern, estetik bir tarzı yansıtır. Uygulanması kolay ve kullanılan malzeme itibariyle ısı, ses yalıtımı etkisi de gösterir. Hem görsel olarak hem de kalite olarak beklentilerinizin en iyi bir şekilde karşılanabilmesinde asma tavanın kaliteli bir malzeme ile doğru bir işçilikle uygulanması gerekmektedir. Böylelikle aynı zamanda LED ışıklandırma ile son derece etkileyici bir tarza sahip mekana sahip olursunuz. Bu aşamada güvenebileceğiniz Göktürk asma tavan ustası firmamız bünyesinde sizlere hizmet vermeye hazırdır.
 

Göktürk Bölme Duvar Ustası

Evinizde yada iş yerinizde büyük bir alana sahipsiniz. Bu geniş alanı farklı amaçlar doğrultusunda kullanmak ve daha işlevsel bir hale getirmek istiyorsunuz. İşte bu aşamada bölme duvar uygulaması beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu uygulama sayesinde geniş alanlarınızda bir yada bir kaç oda oluşturulabilir ve geniş alan çok daha kullanışlı olabilir. Bu aşamada hizmet alabileceğiniz Göktürk bölme duvar ustası firma bünyemizde sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Göktürk Alçıpan Asma Tavan Modelleri,Göktürk Kartonpiyer Modelleri

Göktürk Kartonpiyer Ustası

Ev yada iş yeri iç mekanlarında, tavana yakın kısımlarda bulunan kusurları yada diğer görüntüleri gizlemek için kartonpiyer en iyi dekoratif uygulama seçeneğidir. Kartonpiyer aynı zamanda sadece dekoratif amaçlı da uygulanabilmektedir. Bu aşamada firmamız bünyesinde hizmet vermeye hazır Göktürk kartonpiyer ustası sorularınıza cevap vermeye ve hizmet vermeye hazırdır.

 

             Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş