Galeri
İkitelli Alçıpan Ustası

İkitelli Alçıpan Ustası

Alçıpan, alçı ve karton malzemelerinden elde edilen bir plakadır. Bu malzeme ev ve iş yerlerinde çeşitli duvar işlerinde ve daha çok dekorasyonda kullanılır. Sizler de sahip olduğunuz iç mekanınızın özellikle de tavanı için bir dekorasyon uygulamak isterseniz, alçıpan dekorasyon uygulaması en iyi seçenektir. Çünkü insan sağlığına zarar vermeyen malzemeye sahip olup, bakteri üretmez, ekonomik olup, uygulanması kolaydır ve oldukça fazla desen seçeneğine sahiptir. Alçıpan aynı zamanda yangın, deprem gibi koşullarda da dayanıklılık gösterir. Daha pek çok avantajı bulunan bu uygulama en çok da dekoratif görüntüsüyle mekanın havasını değiştirir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik önemlidir. Bunun için güvenebileceğiniz bir İkitelli alçıpan ustası firmamız bünyesinde sizlere hizmet vermeye hazırdır.


İkitelli Asma Tavan Ustası

Bir mekana girdiğinizde tavan her ne kadar önemsiz görünse de, tavan için dekoratif çalışmaların uygulandığı mekanların dekoratif olarak ne kadar başarılı olduğunu fark ettiğinizde, tavan dekorasyon uygulamasının ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu anlamda asma tavan uygulaması, hem iş hem de ev için en iyi seçenektir. Binlerce farklı görsel seçenekler arasından tercih edeceğiniz görseller, dekoratif LED ışıklandırma sistemi ile buluşur ve mekanınızın havası özel bir tarzı yansıtır. Bu uygulamanın kaliteli malzeme ve doğru işçilik ile gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu aşamada firmamızda İkitelli asma tavan ustası beklentilerinizi karşılayacaktır.
İkitelliAlçıpan Asma Tavan Bölme Duvar Ustası ikitelli alçıpan modelleri

İkitelli Bölme Duvar Ustası

Hem ev, hem de iş yerinizde bulunan büyük, geniş alanlar yada odaların daha kullanışlı hale getirilebilmesi yada farklı amaçlar için oda yapılması gerektiğinde bölme duvar uygulaması gerçekleştirilmelidir. Böylelikle geniş alan, istenilen ölçülerde bölünerek, kullanışlı hale getirilebilir. Bölme duvar işleminin iyi bir usta ile gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu aşamada İkitelli bölme duvar ustası hizmet vermeye hazırdır.

 

İkitelli Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer uygulaması iç mekanınızda görünmesini istemediğiniz kısımları, perde kornişlerini ve diğer kısımları gizlemek için yada sadece dekorasyon için tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Oldukça zengin motif seçeneklerine sahip olup, uygulanması kısa sürede kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan İkitelli kartonpiyer ustası sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

              Hizmetlerimiz

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş