Galeri
Ataköy Alçıpan Ustası

 

Ataköy Alçıpan Ustası

Ataköy alçıpan ustası, alçıpan ve alçı malzemelerini kullanarak, evde çeşitli değişiklikler yapabilmektedir. Alçıpan ustası eğer gerekiyor ise müşteriye iş ile ilgili tavsiyelerde de bulunur. İşin başlamasından hemen önce alçıpan ustası, iş için gerekli ölçüleri alır. Ölçülerden sonra işin yapılacağı incelemeye başlar ve bu incelemesi sonucu bazı çizimler oluşturur. Bu çizimler iş sırasında oldukça yardımcı olmaktadırlar. Çizimlerini hazırlayıp tamamladığında ise hemen ardına alçı döküm işlemini yapar. İş yüzeyini temizler ve işine başlar.

Ataköy Alçıpan Asma Tavan Ustası

Asma tavan çeşitli amaçlar için kat boyu yüksek olan mekanlara inşa edilir. Ataköy asma tavan ustası, işine başlamadan önce müşterinin direktifleri doğrultusunda çeşitli çizimleri hazırlar. Çelik profil ve alçı plakaları yerlerine yerleştirdikten sonra da çizdiği plan üzerinde çalışmaya başlar. Çalışırken ilk önceliği iş güvenliği ve çevre düzenini bozmamaktır. Asma tavan sayesinde tesisat boruları gizlenebilir, ısı ve ses yalıtımı sağlanabilir.

 

Ataköy Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar ustası, çeşitli bazı malzemeleri kullanarak, istenilen yerlerde ve mekanlarda, istenilen şekilde çeşitli bazı değişiklikler yapar. Ataköy bölme duvar ustası beceri ve ustalığı ile gerekli durumlarda çeşitli tavsiyelerde de bulunabilir. Çizim ve programını bitirdiğinde ise işe başlar. Bölme duvar sayesinde evde oda sayısı arttırılabilir, odalar bölünebilir, hatta salonlar amerikan mutfağa çevrilebilir.

Ataköy Kartonpiyer Ustası

Ataköy kartonpiyer ustası, evinizin iç dizaynında bulunan kusurları örtmek ve evinizi daha da güzelleştirmek için, kartonpiyer adlandırılan hafif, temizliği, bakımı ve montajı kolay olan bir malzemeyi kullanır. Böylece eviniz hem güzelleşir ve aynı zamanda da yalıtıma da kavuşmuş olur. Peki kartonpiyer nasıl elde edilir. Kartonpiyer, su ve kağıdın karıştırılmasından sonra elde edilen hamurumsu maddeye üstübeç ve tutkalın da eklenmesiyle elde edilir. Fakat bu madde bu hamurumsu, şekil almamış haliyle bir işe yaramaz. Malzemenin hazırlanmasının ardından müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlanmış, süsleme motiflerini taşıyan kalıplara kartonpiyer dökülür. Kalıplar tam olarak kurumak üzere beklemeye alınır. Kalıplardan kalıbın şeklini alarak çıkan kartonpiyer, yine müşterinin istekleri doğrultusunda ister tavana ister ise duvara montajlanır.

 

             Hizmetlerimiz

 

 Sayfa Kategorisi: İstanbul Bölgelerimiz
 
Paylaş